Antigrippine stilt pijn en verlaagt koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. Stilt pijn bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn en menstruatiepijn.

Geneesmiddel

Samenstelling:
De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C. 
De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en povidon (E 1201). 

Dosering
Volwassenen: 2-4 tabletten per keer, maximaal 12 tabletten per etmaal. Kinderen 12-15 jaar (40-55 kg): 2 tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 9-12 jaar (30-40 kg): 1½ tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 6-9 jaar (22-30 kg): 1 tablet per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 4-6 jaar (17-22 kg): 1 tablet per keer, 3-4 maal per dag. Kinderen 1-4 jaar (10-17 kg): ½ tablet per keer, 4-6 maal per dag.

Laat de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen vallen, goed omroeren en opdrinken. De tablet
mag echter ook in zijn geheel doorgeslikt worden.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Niet gebruiken: 
Niet gebruiken bij zwangerschap.

Bewaren
Beneden 25 °C Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Registratiehouder: 
Omega Pharma Nederland B.V. 
Kralingseweg 201 
3062 CE Rotterdam
 

Op de volgende pagina staan afbeeldingen van erotische producten.

Deze afbeeldingen zijn niet geschikt voor bezoekers onder de 18 jaar. U zult hier geconfronteerd kunnen worden met erotisch getinte beelden en omschrijvingen.

Om te voorkomen dat u ongewild met dit materiaal wordt geconfronteerd verzoeken wij u hieronder aan te klikken dat u akkoord gaat.

Ik heb de bovenstaande teksten gelezen en ik ga akkoord met de voorwaarden, daarbij ben ik 18 jaar of ouder