Panadol Plus gladde tablet bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting.

Geneesmiddel.

Samenstelling
De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Elke tablet bevat 500 mg 
paracetamol en 65 mg coffeïne. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: voorverstijfseld zetmeel, maïszetmeel, talk, natriumcarboxymethylcellulose-polymeer (type A), hypromellose, stearinezuur, polyvidon, triacetin en kaliumsorbaat (conserveermiddel E202).

Dosering
Volwassenen: 1 à 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per etmaal. Kinderen boven 12 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 3 keer per etmaal.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant:
GlaxoSmithKline
Huis ter Heideweg 62                       
3705 LZ  ZEIST

08-2014


Lees voor gebruik de Bijsluiter! Panadol Plus gladde tablet bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 500 mg paracetamol en 65 mg coffeïne per tablet. Dosering Volwassenen: 1 à 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per etmaal. Kinderen boven 12 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 3 keer per etmaal. Let op! Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 12 jaar.

Op de volgende pagina staan afbeeldingen van erotische producten.

Deze afbeeldingen zijn niet geschikt voor bezoekers onder de 18 jaar. U zult hier geconfronteerd kunnen worden met erotisch getinte beelden en omschrijvingen.

Om te voorkomen dat u ongewild met dit materiaal wordt geconfronteerd verzoeken wij u hieronder aan te klikken dat u akkoord gaat.

Ik heb de bovenstaande teksten gelezen en ik ga akkoord met de voorwaarden, daarbij ben ik 18 jaar of ouder