500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne 
 
Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.
 
Samenstelling:
De werkzame bestanddelen zijn 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet. 
- De andere bestanddelen zijn: microkristallijne cellulose (E460), maïszetmeel, povidon (E1201), glycerol (E422), docusaat natrium, natriumcarboxymethylzetmeel (E466), siliciumdioxide (E551), magnesiumstearaat (E470B)
 
Gebruik:
De gebruikelijke dosering is: 
Volwassenen: 
1 of 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag. 
Kinderen (12 - 15 jaar; lichaamsgewicht 40 - 55 kg): 1 tablet 
Maximaal aantal tabletten per dag: 
Kinderen 40-44 kg: maximaal 4 tabletten per dag 
Kinderen 45-49 kg: maximaal 5 tabletten per dag 
Kinderen 50-55 kg: maximaal 6 tabletten per dag. 
Tussen de opeenvolgende momenten van inname moet tenminste 4 uur tijdsverschil zitten. Afhankelijk van het opnieuw optreden van verschijnselen kan Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg herhaaldelijk worden toegediend. 
Wijze van gebruik
De tabletten heel, zonder kauwen innemen met een half glas water. 
In geval u bemerkt dat Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg te sterk of juist te weinig werkt, raadpleeg dan uw arts of apotheker. 
 
Lees voor gebruik de bijsluiter.
 
Registratiehouder:
Healthypharm B.V. 
Nieuwe Donk 3 
4879 AC Etten-Leur 
 
08-2014

 


Healthypharm Paracetamol Coffeine BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIK(ST)ER PARACETAMOL/COFFEINE 500/50 mg 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne Lees de hele bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie voor u. Dit geneesmiddel is zonder recept verkrijgbaar. Desondanks moet u Paracetamol/coffeïne 500/50 mg zorgvuldig gebruiken om een goed resultaat te bereiken. Bewaar deze bijsluiter, het kan nodig zijn om deze nogmaals door te lezen. Heeft u nog vragen, raadpleeg dan uw arts of apotheker. Raadpleeg een arts, als uw verschijnselen verergeren of niet verbeteren na 14 dagen. - Wanneer één van de bijwerkingen ernstig wordt of in geval er bij u een bijwerking optreedt die niet in deze bijsluiter is vermeld, raadpleeg dan uw arts of apotheker. In deze bijsluiter: 1. Wat is Paracetamol/coffeïne 500/50 mg en waarvoor wordt het gebruikt 2. Wat u moet weten voordat u Paracetamol/coffeïne 500/50 mg gebruikt 3. Hoe wordt Paracetamol/coffeïne 500/50 mg gebruikt 4. Mogelijke bijwerkingen 5. Hoe bewaart u Paracetamol/coffeïne 500/50 mg 6. Aanvullende informatie Lees voor gebruik de bijsluiter Werkzame stof(fen) COFFEINE 0-WATER PARACETAMOL Contra indicaties Overgevoeligheid voor de werkzame bestanddelen of voor één van de hulpstoffen.

Op de volgende pagina staan afbeeldingen van erotische producten.

Deze afbeeldingen zijn niet geschikt voor bezoekers onder de 18 jaar. U zult hier geconfronteerd kunnen worden met erotisch getinte beelden en omschrijvingen.

Om te voorkomen dat u ongewild met dit materiaal wordt geconfronteerd verzoeken wij u hieronder aan te klikken dat u akkoord gaat.

Ik heb de bovenstaande teksten gelezen en ik ga akkoord met de voorwaarden, daarbij ben ik 18 jaar of ouder