Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.

Geneesmiddel

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol.

De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat

Gebruik:
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht): 
1-2 tabletten (500-1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur. 
 
Kinderen van: 
12-15 jaar : 1 tablet per keer, maximaal 4 tot 6 maal per 24 uur. 
9-12 jaar : 1 tablet per keer, maximaal 3 tot 4 maal per 24 uur. 
6-9 jaar : ½ tablet per keer, maximaal 4 tot 6 maal per 24 uur. 
 
Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep. 
 
De tabletten kunnen worden ingenomen door deze met wat vloeistof door te slikken. U kunt de tabletten ook eerst in een glas lauw water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken. 
 
- Paracetamol Actavis 500 is niet geschikt voor kinderen jonger dan 6
  jaar. 
- Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen. 
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende
  producten. 
- De aangegeven dosering niet overschrijden. 
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan
  toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema. 
- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen
  aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen,
  dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden
  geraadpleegd. 
- De inname van paracetamol met voedsel en drank heeft geen invloed
  op de werkzaamheid van het geneesmiddel.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

De registratiehouder van dit geneesmiddel is
Leidapharm B.V.,
Archimedesweg 2,
2333 CN Leiden, 
 
09-2014

Paracetamol 500mg Pijnstiller bij koorts, griep en pijn Te gebruiken bij: Koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn Lees voor gebruik de bijsluiter Werkzame stof(fen) PARACETAMOL Contra indicaties Overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de hulpstoffen.

Op de volgende pagina staan afbeeldingen van erotische producten.

Deze afbeeldingen zijn niet geschikt voor bezoekers onder de 18 jaar. U zult hier geconfronteerd kunnen worden met erotisch getinte beelden en omschrijvingen.

Om te voorkomen dat u ongewild met dit materiaal wordt geconfronteerd verzoeken wij u hieronder aan te klikken dat u akkoord gaat.

Ik heb de bovenstaande teksten gelezen en ik ga akkoord met de voorwaarden, daarbij ben ik 18 jaar of ouder