Saridon bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.

Geneesmiddel.

Samenstelling
Bevat 250 mg paracetamol, 150 mg propyfenazon en 50 mg coffeïne per tablet.

Dosering
Volwassenen: 1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per 24 uur. Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen. Niet geschikt voor kinderen.

Let op!
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor één van de bestanddelen of voor andere stoffen die behoren tot de zogenaamde "pyrazolinen-groep" zoals o.a. fenylbutazon en dipyron en bij afwijkingen in het bloedbeeld.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Registratiehouder:
Bayer B.V.,
Energieweg 1,
3641 RT Mijdrecht

08-2014


Saridon Pijnstillende Tabletten Pijnstiller bij koorts, griep en pijn Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Dit geneesmiddel is verkrijgbaar bij apotheek en drogist. Lees voor gebruik de bijsluiter Werkzame stof(fen) COFFEINE 0-WATER PARACETAMOL PROPYFENAZON Contra indicaties Overgevoeligheid voor paracetamol, propyfenazon of andere pyrazolinonderivaten en/of coffeïne. Afwijkingen in het bloedbeeld.

Op de volgende pagina staan afbeeldingen van erotische producten.

Deze afbeeldingen zijn niet geschikt voor bezoekers onder de 18 jaar. U zult hier geconfronteerd kunnen worden met erotisch getinte beelden en omschrijvingen.

Om te voorkomen dat u ongewild met dit materiaal wordt geconfronteerd verzoeken wij u hieronder aan te klikken dat u akkoord gaat.

Ik heb de bovenstaande teksten gelezen en ik ga akkoord met de voorwaarden, daarbij ben ik 18 jaar of ouder