Skip to content
Meer dan 70.000 artikelen in jouw voordeel!

Marcel's Green Soap Showergel tonka & muguet (500ml)

500ml
Adviesprijs € 4.99 € 4.05
19% korting

Productomschrijving

De showergel van Marcel is gemaakt met ingrediënten die zacht zijn voor de huid. Het bevat plantaardige glycerine en aloë vera voor hydratatie en zachtheid. Dit product is minstens 97% biologisch afbreekbaar, 100% vegan en de flessen zijn gemaakt zijn van 100% gerecycled plastic.

Van de ecologische showergel van Marcel’s Green Soap ga je beter zingen. Dus als je het niet voor jezelf doet, doe het dan voor de natuur en voor je familieleden die naar jouw douche arias luisteren!

Ingredienten
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Parfum, Citric Acid, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Sulfate, Hexyl Cinnamal, Linalool

Gebruik
Breng aan op een vochtige huid, masseer licht in en spoel goed af.

Overige informatie over dit product

Merk
Marcel's Green Soap
SKU
959544
EAN
08719189416381
Inhoud
500ml

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.

Stel een vraag over dit product

Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel je vragen via drogist@koopjesdrogisterij.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor je klaar.

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 74,95 € 4,95
Nederland, besteding vanaf € 74,95 Gratis
België, besteding tot € 74,95 € 5,95
België, besteding vanaf € 74,95 Gratis
Duitsland € 5,95