Panadol Plus gladde tablet bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting.

Geneesmiddel.

Samenstelling
De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol en 65 mg coffeïne. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: voorverstijfseld zetmeel, maïszetmeel, talk, natriumcarboxymethyl-cellulosepolymeer (type A), hypromellose, stearinezuur, polyvidon, 
triacetin en kaliumsorbaat (conserveermiddel E202).

Dosering
Volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):
1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (3000 mg) per 24 uur.
Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht):
1 tablet per keer (500 mg), maximaal 3 keer per 24 uur.

De tablet heel doorslikken met voldoende water. Eventueel de tablet in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken. Panadol Plus Gladde tablet is niet geschikt voor kinderen jonger dan 12 jaar. Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen. Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten

Lees voor gebruik de bijsluiter

Fabrikant:
GlaxoSmithKline
Huis ter Heideweg 62                       
3705 LZ  ZEIST

Op de volgende pagina staan afbeeldingen van erotische producten.

Deze afbeeldingen zijn niet geschikt voor bezoekers onder de 18 jaar. U zult hier geconfronteerd kunnen worden met erotisch getinte beelden en omschrijvingen.

Om te voorkomen dat u ongewild met dit materiaal wordt geconfronteerd verzoeken wij u hieronder aan te klikken dat u akkoord gaat.

Ik heb de bovenstaande teksten gelezen en ik ga akkoord met de voorwaarden, daarbij ben ik 18 jaar of ouder