Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen.

Geneesmiddel.

Samenstelling
De werkzame stof is paracetamol. Iedere tablet bevat 500 mg paracetamol. Als hulpstoffen voor de 500 mg tabletten zijn gebruikt: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat. 

Dosering
Kinderen van 9 tot 12 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 3-4x per dag. Kinderen van 12-15 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 4-6x per dag. Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1 tablet per keer, max. 6 keer per dag.

Let op!
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of fenylketonurie (te wijten aan de aanwezigheid van aspartaam).

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen
Imgroma B.V.
Verrijn Stuartweg 60
1112 AX Diemen
 
09-2014

Op de volgende pagina staan afbeeldingen van erotische producten.

Deze afbeeldingen zijn niet geschikt voor bezoekers onder de 18 jaar. U zult hier geconfronteerd kunnen worden met erotisch getinte beelden en omschrijvingen.

Om te voorkomen dat u ongewild met dit materiaal wordt geconfronteerd verzoeken wij u hieronder aan te klikken dat u akkoord gaat.

Ik heb de bovenstaande teksten gelezen en ik ga akkoord met de voorwaarden, daarbij ben ik 18 jaar of ouder