Gillette Venus deluxe scheersysteem (1 stuk)
Binnenkort weer beschikbaar
Mail mij bij voorraad
Daarom KoopjesDrogisterij.nl
- De voordeligste online drogist
- 14 dagen om te retourneren
- 4,6/5 sterren uit 10.000+ reviews
- Discreet verpakt
Binnenkort weer beschikbaar
De Gillette Venus Deluxe Smooth Sensitive RoseGold-scheersystemen voor vrouwen bieden tijdens het scheren een optimale bescherming voor uw gevoelige huid.
De Venus-scheermesjes zijn ontworpen voor het vrouwelijk lichaam. De navulmesjes hebben 5 mesjes voor een langer blijvende gladde scheerbeurt en SkinElixir technologie dat een perfecte dosis voelbare bescherming geeft. Elk Venus-navulmesje past op elk Venus-scheersysteem (behalve Simply Venus en Venus + Satin Care Voor Huid en Schaamhaar).
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via drogist@koopjesdrogisterij.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.
Verwijder snel alle ongewenste haartjes met deze Gillette Simply Venus...
U kunt het Sensor Excel scheersysteem gebruiken om u goed en glad te scheren. Met zachte, beschermende micro-ribbels
Met de Gillette Fusion5 Power navulmesjes voor mannen krijg je een gladdere, langdurige scheerbeurt.