Cruydhof Viola Tricolor Druppels (50 ml) is een enkelvoudige, biologische kruidentinctuur gemaakt van driekleurig viooltje (Viola tricolor). Voor de bereiding is 70 g gedroogd kruid gebruikt en het product is geëxtraheerd in een water‑alcoholmengsel. De tinctuur wordt in Nederland geproduceerd volgens biologische richtlijnen en draagt het EU‑biologisch keurmerk.
Eigenschappen:
• Gemaakt met 70 g gedroogd Viola tricolor-kruid per batch.
• Bevat uitsluitend natuurlijke ingrediënten uit biologische landbouw.
• Voorzien van het EU biologisch keurmerk.
Dosering: tenzij anders voorgeschreven 3× per dag 15–20 druppels in een kleine hoeveelheid water. kinderen van 2–15 jaar gebruiken hetzelfde aantal druppels als hun leeftijd in jaren. Schudden voor gebruik. Aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden.
Niet gebruiken tijdens zwangerschap en borstvoeding. Een lichte vertroebeling of bezinking is normaal en heeft geen invloed op de kwaliteit.