Waterjel Kompres (1 stuk)
Binnenkort weer beschikbaar
Mail mij bij voorraad
Daarom KoopjesDrogisterij.nl
- De voordeligste online drogist
- 14 dagen om te retourneren
- 4,6/5 sterren uit 12.000+ reviews
- Discreet verpakt
Binnenkort weer beschikbaar
WaterJel kompres 10×10 cm is geschikt voor eerste hulp bij kleine brandwonden, bijvoorbeeld aan de hand of bij een verbrand oppervlak van circa 1% van het lichaamsoppervlak.
Het kompres bestaat uit een hydrogel op basis van gedemineraliseerd water, met desinfecterende tea tree-olie en een medicinale gelvormer. De gel is dikker dan water en verdampt niet, waardoor langdurige koeling mogelijk is.
WaterJel kan worden ingezet waar geen stromend water beschikbaar is en als aanvulling op koelen met (bij voorkeur lauw) water. Het product werkt door warmte uit de beschadigde huid over te dragen naar de hydrogel, waarna de warmte aan de omgeving wordt afgegeven.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via [email protected]. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.
EAN(s): 5060031470468
Gazin gaaskompressen zijn zacht, sterk absorberend en luchtdoorlatend....
Hydrofiele gaaskompressen voor wondverzorging
omschrijving: Celstof deppers 5 x 4cm zellettemerk: Lohmann & Raus...