Hair Syrup Leave In Oil Honey Dew (50 ml)
Binnen twee tot vier werkdagen verzonden
Daarom KoopjesDrogisterij.nl
- De voordeligste online drogist
- 14 dagen om te retourneren
- 4,6/5 sterren uit 13.000+ reviews
- Discreet verpakt
Binnen twee tot vier werkdagen verzonden
Deze ultralichte leave-in olie dient zowel als primer als finisher. Breng aan op schoon, handdoekdroog haar om vocht vast te houden of gebruik een paar druppels op droog haar om tussen wasbeurten te verfrissen en beschadigde punten te herstellen. De natuurlijke samenstelling ondersteunt hydratatie en vermindert pluis, waardoor het haar zachter, beter beschermd en verzorgd aanvoelt. De droge textuur laat het haar licht aanvoelen en geeft een warme, zoete geur met tonen van karamel, honing en jasmijn.
Gebruik 1–2 druppels, afgestemd op jouw haartype. Als primer op handdoekdroog haar hydrateert en beschermt het vóór het stylen. Als finisher op droog haar zorgt het voor extra glans, minder pluis en een opfrisbeurt tussen wasbeurten.
Isopropylmyristaat, helianthus annuus zaadolie, triticum vulgare kiemolie, glycine soja olie, caprylic/capric triglyceride, honingextract, parfum, tocopherol
Bewaren bij kamertemperatuur, droog en buiten bereik van kinderen.
Thermopreen
Havinghastraat 68
1817 DA Alkmaar
Nederland
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via [email protected]. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.
Kalmerende pre-wash haarolie voor ontspanning
Revitaliserende pre-wash olie voor dof haar
Glansgevende leave-in haarolie met kersengeur
Verkoelende pre-wash olie voor een frisse hoofdhuid