Alka Bad Basisch Badzout pH 8,5 (600 gr)
Binnenkort weer beschikbaar
Mail mij bij voorraad
Daarom KoopjesDrogisterij.nl
- De voordeligste online drogist
- 14 dagen om te retourneren
- 4,6/5 sterren uit 12.000+ reviews
- Discreet verpakt
Binnenkort weer beschikbaar
Alka Bad basisch badzout pH 8,5 is een mineraalrijk zout voor verkwikkende baden, ook geschikt voor hand- en voetbaden. De speciale samenstelling brengt het badwater naar een alkalische pH van circa 8,5 en zorgt voor een grondige reiniging van de huid. Dit kan de afvoer van zure afvalstoffen bevorderen en stimuleert de vernieuwing van gezonde huidcellen, waardoor de huid zacht aanvoelt en beter kan ademen.
Eigenschappen:
• Geschikt voor bad, hand- en voetbad
• Rijke mineraalformule geeft het water een pH van circa 8,5
• Grondige reiniging van de huid
• Ondersteunt de afvoer van zure afvalstoffen
• Stimuleert aanmaak van nieuwe, gezonde huidcellen
• Laat de huid vrij ademen en maakt deze zacht
Gebruik:
Volwassenen: 3 lepels in een vol bad bij 36–39 °C.
Baby en kind: 1 maatschepje per 30 liter badwater bij 37 °C.
Let op: natte oppervlakken kunnen glad zijn, uitglijden is mogelijk. Spoel na gebruik goed af. Buiten bereik van kinderen houden. Bewaren op een droge plaats bij kamertemperatuur.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via [email protected]. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.
Alka basische deostick: verzorgende natuurlijke deodorant (pH 8,2)
Alcoholvrije bitterstoffenmix van acht biologische kruiden
pH-teststrips van medische kwaliteit
Basische deostick zonder parfum met verzorgende Alka-crème