Celenes Thermal deodorant roll-on unscented (75 ml)
Op werkdagen voor 18:00 besteld, morgen in huis
Daarom KoopjesDrogisterij.nl
- De voordeligste online drogist
- 14 dagen om te retourneren
- 4,6/5 sterren uit 12.000+ reviews
- Discreet verpakt
Op werkdagen voor 18:00 besteld, morgen in huis
Natuurlijke deodorant op basis van thermal water en mineralen die de vorming van zweetgeur voorkomt zonder de zweetklieren te blokkeren. Met bisabolol voor een zacht en comfortabel gevoel, en vrij van aluminiumzouten, alcohol en parfum voor dagelijks veilig en effectief gebruik.
Gebruik
Breng zo vaak als gewenst aan op schone en droge oksels.
Ingrediënten
Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Tapioca Starch, Hydroxyethylcellulose, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Bisabolol, Phenoxyethanol, Capryly Glycol, Piroctone Olamine, Tocopheryl Acetate, Sodium Carbonate, Citric Acid.
Bewaren
Bewaar het product op kamertemperatuur en buiten bereik van kinderen.
Waarschuwingen
Dit product is alleen bedoeld voor gebruik op de huid. Vermijd contact met de ogen. Als het per ongeluk toch in contact komt met de ogen, spoel dan grondig met veel water.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via [email protected]. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.
Celenes Cloudberry Toner is een hydraterende en verzachtende toner speciaal ontwikkeld voor de droge en gevoelige hu
Celenes Sea Buckthorn Toner zit boordevol antioxidanten en zuivert de huid dankzij zijn vitamine C en intense Omega
Voor een natuurlijke deodorant die geen aluminiumzouten of alcohol bevat, kies je voor onze deodorant met thermal wat
Celenes Herbal Aftersun Gel bevat Postbiotica die helpen de aan de zon blootgestelde huid te regenereren.