Skip to content
Meer dan 70.000 artikelen in jouw voordeel!

Citrosan Hete citroendrank (15sach)

Productomschrijving

Citrosan, poeder in sachet

Geneesmiddel RVG 6294 AV
 
Claims 
Citrosan bevat paracetamol en vitamine C. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Vitamine C kan indirect het weerstandsvermogen van het lichaam tegen infecties verhogen.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt 
Citrosan wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
 
Niet gebruiken bij 
U bent allergisch voor een van de stoffen in dit medicijn
 
Samenstelling
Werkzame stoffen:   paracetamol (500 mg) en vitamine C (50 mg)
Hulpstoffen:  natriumcitraat, maïszetmeel, magnesiumcarbonaat, sucrose, natriumsaccharine, citroenzuur, smaakstof (citroen), LACTOSE, tartrazine (E102).

Dosering 
De geadviseerde dosering is:
Leeftijd / Dosering / Hoe vaak?
Kinderen van 9 tot 12 jaar (30 - 40 kg) / 1 sachet / Maximaal 3 - 4 sachets per dag
Kinderen van 12 tot 15 jaar (40 - 55 kg) / 1 sachet / Maximaal 4 - 6 sachets per dag
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar / 1 - 2 sachets / Maximaal 6 sachets per dag

Het minste aantal toedieningen per dag is bedoeld voor de jongste kinderen in een bepaalde groep.

Vanwege de presentatievorm is Citrosan niet geschikt voor kinderen jonger dan 9 jaar.

Wijze van gebruik 
- Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
- De aangegeven dosering niet overschrijden.
- Als de pijn langer dan 5 dagen, of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er
zich andere verschijnselen voordoen, stop dan met het gebruik van Citrosan en neem contact op
met uw arts.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op de maximale dagdosering 

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen 
Reckitt Benckiser Healthcare B.V.
Siriusdreef 14
2132 WT Hoofddorp

Overige informatie over dit product

SKU
715353
Merk
Citrosan
EAN
05000167046045
Inhoud
15sach
Ingrediënten
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg
Stof: ascorbinezuur - Hoeveelheid: 50 mg
Gebruik / dosering
4 uur tussenpozen aanhouden; eventueel suiker toevoegen
Allergeneninformatie
Allergie voor n van de werkzame stoffen in dit geneesmiddel.
Geschikt vanaf
Vanaf 9 jaar
RVG registratienummer
06294
RVH registratienummer
06294
GPC
10000856
Aanbevolen dosering
1-2, afhankelijk leeftijd
Maximale dosering
3-6
Gebruiksadvies
4 uur tussenpozen aanhouden; eventueel suiker toevoegen
Bewaaradvies
Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking op een droge plaats beneden de 25 C.
Bijwerkingen en waarschuwingen
Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen. Ernstige lever-, nierstoornis een bloedziekte, Syndroom van Gilbert, als u veel alcohol gebruikt of medicijnen tegen epilepsie. Intolerantie bepaalde suikers en natriumbeperkt dieet.Niet i.c.m. andere paracetamol bevattende middelen. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.
Toedingingsvorm
sachet
Gebruiksindicatie
1-2, afhankelijk leeftijd
Gebruik tijdens zwangerschap
Mogelijk, zie bijsluiter
Gebruik tijdens borstvoeding
Mogelijk, zie bijsluiter
Gebruiksbeperking
Ernstige lever-, nierstoornis een bloedziekte, Syndroom van Gilbert, als u veel alcohol gebruikt of medicijnen tegen epilepsie. Intolerantie bepaalde suikers en natriumbeperkt dieet.Niet i.c.m. andere paracetamol bevattende middelen. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.
Huisarts bezoeken
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vakerpijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
Toepassen bij
Bij koorts en bij pijn
Werkzame stof
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg
Stof: ascorbinezuur - Hoeveelheid: 50 mg
Contra-indicaties
Allergie voor n van de werkzame stoffen in dit geneesmiddel.

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.

Stel een vraag over dit product

Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel je vragen via drogist@koopjesdrogisterij.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor je klaar.

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 74,95 € 4,95
Nederland, besteding vanaf € 74,95 Gratis
België, besteding tot € 74,95 € 5,95
België, besteding vanaf € 74,95 Gratis
Duitsland € 5,95