Skip to content
Meer dan 70.000 artikelen in jouw voordeel!

Healthypharm Ibuprofen 400mg liquid (20ca)

Productomschrijving

Ibuprofen HTP liquid caps 400 mg, capsules, zacht

Geneesmiddel  RVG 112477 UAD
 
Claims 
Ibuprofen is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller

Waarvoor wordt dit middel gebruikt 
Ibuprofen HTP liquid caps wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten met een lichaamsgewicht van
40 kg of zwaarder (12 jaar of ouder) om:
- verschijnselen van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura,
spierpijn, menstruatiepijn te verlichten, en
- koorts en pijn bij verkoudheid te verminderen.
 
Niet gebruiken bij 
Als u ooit last heeft gehad van kortademigheid, astma, loopneus, zwelling of (jeukende) huiduitslag nadat u acetylsalicylzuur (aspirine) of andere vergelijkbare pijnstillers (NSAID’s) heeft gebruikt.
- Als u een voorgeschiedenis heeft van een maagdarmbloeding of -perforatie in samenhang met eerdere behandeling met NSAID’s.
- Als u een maagzweer of maagbloeding heeft (of twee of meer episoden van een maagzweer of maagbloeding heeft gehad).
- Als u een bloedstollingsstoornis heeft of als u een andere bloedingsstoornis heeft.
- Als u een ernstige lever- of nierziekte of hartfalen heeft.
- Als u een hersenbloeding of een andere actieve bloeding heeft.
- Als bij u sprake is van niet-opgehelderde stoornissen in de bloedaanmaak.
- Als u lijdt aan ernstige uitdroging (veroorzaakt door braken, diarree of onvoldoende vochtinname).
- Tijdens de laatste drie maanden van de zwangerschap.
- Als u al andere NSAID pijnstillers gebruikt (inclusief COX-2 remmers) of als u aspirine gebruikt in een dosering van meer dan 75 mg per dag
 
Samenstelling
Werkzame stoffen:  Elke capsule bevat 400 mg ibuprofen
Hulpstoffen:  macrogol 600, kaliumhydroxide, gezuiverd water. De andere stoffen in de capsulewand van dit middel zijn: gelatine, vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedehydreerd (E420), inkt: opacode WB zwart NS-78-17821

Dosering 
De gebruikelijke dosering voor volwassenen en adolescenten zwaarder dan 40 kg (12 jaar of ouder) is:
1 capsule (400 mg ibuprofen) tot maximaal 3 capsules per dag, indien nodig. Neem alleen een zodanige
hoeveelheid capsules om uw symptomen te verlichten en laat minstens 6 uur tussen elke inname.
 
Wijze van gebruik 
Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen 
Healthypharm B.V.
Van de Reijtstraat 31-E
4814 NE Breda
Nederland

Overige informatie over dit product

SKU
828772
Merk
Healthypharm
EAN
08714632069916
Inhoud
20ca
RVG registratienummer
112477
RVH registratienummer
112477

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.

Stel een vraag over dit product

Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel je vragen via drogist@koopjesdrogisterij.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor je klaar.

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 74,95 € 4,95
Nederland, besteding vanaf € 74,95 Gratis
België, besteding tot € 74,95 € 5,95
België, besteding vanaf € 74,95 Gratis
Duitsland € 5,95