Skip to content
Meer dan 70.000 artikelen in jouw voordeel!
Webshop keurmerk

Leidapharm Ibuprofen 200mg (40tb) (40tb)

40tb
€ 2.45
Webshop keurmerk

Productomschrijving

Indicatie: Ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.
Contraindicatie: Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers NSAIDs. Maagdarmbloeding of maagzweer, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. Verhoogde neiging tot bloedingen of gebruik bloedverdunners. Laatste 3 maanden zwangerschap.
Zwangerschap: Overleg arts
Borstvoeding: Overleg arts
Dosering: 1-2
Max.dagdosering: 6
Leeftijd: vanaf 12 jaar
Gebruiksadvies: 6-8 uur tussenpozen aanhouden; innemen met water, niet kauwen Gebruiksbeperking: Kan vruchtbaarheid benvloeden en duizeligheid veroorzaken. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.
Wanneer naar de huisarts: Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Werkzame Stoffen
Stof: ibuprofen - Hoeveelheid: 200 mg


Documenten
Bijsluiter (Klik om te downloaden)

Registratienummer: 23760
Registratiecode: RVG
Leverbaar: Ja

Bron: CBD
GPC: 10000856
Bewaarinstructies: 6- Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking beneden de 25 C.
Verwijder: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Houdbaarheid: 2- Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op verpakking en inhoud na EXP staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
Risicowaarschuwing: Voor gebruik met arts overleggen bij: hart- of vaatziekten, maag- of darmaandoeningen of verhoogd risico hierop, bij slechte nierfunctie, astma, zwangerschap, psoriasis, gebruik andere medicijnen of bij een leeftijd ouder dan 70 jaar.

Afleverstatus
Code: UAD
Omschrijving: Uitsluitend apotheek of drogist
Toedieningsvorm: tablet

Toepassingsgebied
Ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend.

EAN(s): 8712755211359 / 8714632020115

Overige informatie over dit product

SKU
815249
Merk
Leidapharm
EAN
8712755211359
EAN 2
8714632020115
Inhoud
40tb
Ingrediënten
Stof: ibuprofen - Hoeveelheid: 200 mg
Gebruik / dosering
6-8 uur tussenpozen aanhouden; innemen met water, niet kauwen
Houdbaarheid
2- Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op verpakking en inhoud na EXP staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
Allergeneninformatie
Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers NSAIDs. Maagdarmbloeding of maagzweer, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. Verhoogde neiging tot bloedingen of gebruik bloedverdunners. Laatste 3 maanden zwangerschap.
Geschikt vanaf
Vanaf 12 jaar
RVG registratienummer
21902=5610
RVH registratienummer
21902=5610
GPC
10000856
Aanbevolen dosering
1-2
Maximale dosering
6
Gebruiksadvies
6-8 uur tussenpozen aanhouden; innemen met water, niet kauwen
Bewaaradvies
6- Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking beneden de 25 C.
Advies voor weggooien
Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Bijwerkingen en waarschuwingen
Voor gebruik met arts overleggen bij: hart- of vaatziekten, maag- of darmaandoeningen of verhoogd risico hierop, bij slechte nierfunctie, astma, zwangerschap, psoriasis, gebruik andere medicijnen of bij een leeftijd ouder dan 70 jaar. Kan vruchtbaarheid benvloeden en duizeligheid veroorzaken. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.
Toedingingsvorm
tablet
Gebruiksindicatie
1-2
Gebruik tijdens zwangerschap
Overleg arts
Gebruik tijdens borstvoeding
Overleg arts
Gebruiksbeperking
Kan vruchtbaarheid benvloeden en duizeligheid veroorzaken. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.
Huisarts bezoeken
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.
Toepassen bij
Ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend.
Werkzame stof
Stof: ibuprofen - Hoeveelheid: 200 mg
Contra-indicaties
Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers NSAIDs. Maagdarmbloeding of maagzweer, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. Verhoogde neiging tot bloedingen of gebruik bloedverdunners. Laatste 3 maanden zwangerschap.

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.

Stel een vraag over dit product

Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel je vragen via drogist@koopjesdrogisterij.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor je klaar.

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 74,95 € 4,95
Nederland, besteding vanaf € 74,95 Gratis
België, besteding tot € 74,95 € 5,95
België, besteding vanaf € 74,95 Gratis
Duitsland € 5,95