Skip to content
Meer dan 70.000 artikelen in jouw voordeel!
Webshop keurmerk

Leidapharm Paracetamol 120mg (10zp) (10zp)

10zp
  € 1.47
2-4 werkdagen
Webshop keurmerk

Productomschrijving

Indicatie: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.
Contraindicatie: Overgevoelig voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
Zwangerschap: NVT
Borstvoeding: NVT
Dosering: 1
Max.dagdosering: 2-3, afhankelijk leeftijd
Leeftijd: 3 maanden tot 1 jaar
Gebruiksadvies: met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden Gebruiksbeperking: Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmatisch zijn met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.
Wanneer naar de huisarts: Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vakerpijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.

Werkzame Stoffen
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 120 mg


Documenten
Bijsluiter (Klik om te downloaden)

Registratienummer: 24202
Registratiecode: RVG
Leverbaar: Ja

Bron: CBD
GPC: 10000856
Bewaarinstructies: 6- Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking beneden de 25 C.
Verwijder: Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Houdbaarheid: 3- Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op de verpakking achter Niet gebruiken na of EXP staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
Risicowaarschuwing: De maximale dagdosering niet overschrijden.

Afleverstatus
Code: AV
Omschrijving: Algemene Verkoop
Toedieningsvorm: zetpil

Toepassingsgebied
Bij koorts en bij pijn

EAN(s): 8712755009482 / 8714632074668

Overige informatie over dit product

SKU
789467
Merk
Leidapharm
EAN
8712755009482
EAN 2
8714632074668
Inhoud
10zp
Ingrediënten
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 120 mg
Gebruik / dosering
met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden
Houdbaarheid
3- Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op de verpakking achter Niet gebruiken na of EXP staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
Allergeneninformatie
Overgevoelig voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
RVG registratienummer
21911=5779
RVH registratienummer
21911=5779
GPC
10000856
Aanbevolen dosering
1
Maximale dosering
2-3, afhankelijk leeftijd
Gebruiksadvies
met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden
Bewaaradvies
6- Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking beneden de 25 C.
Advies voor weggooien
Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Bijwerkingen en waarschuwingen
De maximale dagdosering niet overschrijden. Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmatisch zijn met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.
Toedingingsvorm
zetpil
Gebruiksindicatie
1
Gebruik tijdens zwangerschap
NVT
Gebruik tijdens borstvoeding
NVT
Gebruiksbeperking
Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficintie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmatisch zijn met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen. Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.
Huisarts bezoeken
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vakerpijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
Toepassen bij
Bij koorts en bij pijn
Werkzame stof
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 120 mg
Contra-indicaties
Overgevoelig voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.

Stel een vraag over dit product

Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel je vragen via drogist@koopjesdrogisterij.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor je klaar.

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 74,95 € 4,95
Nederland, besteding vanaf € 74,95 Gratis
België, besteding tot € 74,95 € 5,95
België, besteding vanaf € 74,95 Gratis
Duitsland € 5,95