Palmers Cocoa Soothing Oil For Dry Itchy Skin (150 ml)
Binnen twee tot vier werkdagen verzonden
Daarom KoopjesDrogisterij.nl
- De voordeligste online drogist
- 14 dagen om te retourneren
- 4,6/5 sterren uit 12.000+ reviews
- Discreet verpakt
Binnen twee tot vier werkdagen verzonden
Palmer’s Cocoa Butter Formula Itchy Oil (150 ml) is een verzorgende olie voor de droge tot zeer droge huid. De samenstelling verzacht de huid, vermindert jeuk en ondersteunt het voorkomen van striae.
De formule bevat natuurlijke ingrediënten zoals cacaoboter, vitamine E, collageen en elastine en geeft de huid een zachte, verzorgde uitstraling.
Belangrijkste eigenschappen:
– Verzacht en hydrateert de huid
– Met cacaoboter, vitamine E, collageen en elastine
– Ondersteunt bij jeuk en het verminderen van striae
– Fairtrade-ingrediënten; niet op dieren getest
Gebruik: Breng de olie aan op een schone, droge huid en masseer zachtjes in met ronddraaiende bewegingen. Concentreer op droge of jeukende plekken. Bij voorkeur dagelijks gebruiken voor optimaal resultaat.
Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij op het etiket anders staat. Buiten bereik van jonge kinderen houden.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via [email protected]. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.
Versterkt het haar en beschermt tegen beschadiging ontdek het geheim u...
Maakt je lichaam weer zacht en soepel Herstelt en verzacht ruwe, droge...