Skip to content
Meer dan 70.000 artikelen in jouw voordeel!

Witte Kruis Paracetamol 500 mg granulaat (10sach)

Productomschrijving

Paracetamol 500 mg granulaat

Witte Kruis paracetamol 500 mg, granulaat

Geneesmiddel RVG 105788 UAD

Claims
Witte Kruis paracetamol 500 mg verlicht pijn en vermindert koorts.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Het kan worden gebruikt bij volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar om lichte tot matige pijn en/of koorts te behandelen.

Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor een van de stoffen in dit medicijn

Samenstelling:
Werkzame stoffen: Elk zakje bevat 500 mg paracetamol
Hulpstoffen: basisch gebutyleerd methacrylaatcopolymeer, colloïdale gehydrateerde silica (E551), stearinezuur, natriumlaurylsulfaat, xylitol (E967), sacharinenatrium (E954), aspartaam (E951) en grapefruitsmaak (bevat aardappelmaltodextrine, acaciagom (E414), buthylhydroxyanisol (E320))

Dosering
Kinderen van 12 – 15 jaar met een gewicht van 41 – 50 kg:
1 zakje (500 mg) per keer met een maximum van 4 zakjes (2000 mg) per 24 uur en met tussenpozen
van minimaal 4 uur.

Volwassenen en kinderen van 16 jaar en ouder met een gewicht van meer dan 50 kg:
1 à 2 zakjes (500 à 1000 mg) per keer met een maximum van 6 zakjes (3000 mg) per 24 uur en met
tussenpozen van minimaal 4 uur.

Wijze van gebruik
Witte Kruis paracetamol 500 mg kan zonder water of andere vloeistof worden ingenomen. Scheur of
knip het zakje open aan de kant waar al een inkeping is aangebracht. Schud het zakje rechtstreeks leeg
op uw tong en slik het granulaat door. Resterend granulaat kan zo nodig met water worden
ingenomen.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Vemedia Manufacturing B.V.
Verrijn Stuartweg 60
1112 AX Diemen

Witte Kruis paracetamol granulaat bevat per sachet 500 mg paracetamol. De granulaat kan zonder water of andere drank worden ingenomen bij koorts en bij pijn. De sachets zijn handig om mee te nemen voor onderweg.

Gebruik:

Dosering: - Kinderen van 12-15 jaar met een gewicht van 41-50 kg: 1 zakje (500 mg) per keer met een maximum van 4 zakjes (2000 mg) per 24 uur. - Volwassenen en kinderen van 16 jaar en ouder met een gewicht van meer dan 50 kg: 1 à 2 (500 à 1000 mg) per keer, met een maximum van 6 zakjes (3000 mg) per 24 uur. Witte Kruis paracetamol 500 mg, granulaat kan zonder water of andere drank worden ingenomen. Scheur of snijd de verpakking open bij de inkeping aan het eind. Leeg de inhoud op de tong en slik het granulaat door. Indien gewenst kunnen achtergebleven resten met water worden doorgeslikt. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Overige informatie over dit product

SKU
945319
Merk
Witte Kruis
EAN
08711744053550
Inhoud
10sach
RVG registratienummer
105788
RVH registratienummer
105788

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.

Stel een vraag over dit product

Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel je vragen via drogist@koopjesdrogisterij.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor je klaar.

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 74,95 € 4,95
Nederland, besteding vanaf € 74,95 Gratis
België, besteding tot € 74,95 € 5,95
België, besteding vanaf € 74,95 Gratis
Duitsland € 5,95