6x Lucovitaal Litteken Gel (20 ml)
Heb je dit product gebruikt? Laat een review achter en help andere klanten.
Daarom KoopjesDrogisterij.nl
- De voordeligste online drogist
- 14 dagen om te retourneren
- 4,6/5 sterren uit 14.000+ reviews
- Discreet verpakt
Heb je dit product gebruikt? Laat een review achter en help andere klanten.
Lucovitaal littekengel helpt de zichtbaarheid van littekens te verminderen. De gel is op basis van siliconen. Deze stof vormt een luchtdoorlatende laag, ondersteunt het herstellend vermogen van de huid en zorgt dat de huid zachter en gladder wordt. De gel is ook geschikt voor kleinere littekens ontstaan door puistjes.
Samenstelling:
Dimethicone
Gebruiksaanwijzing:
Voor een optimale verzorging tweemaal daags een laagje gel aanbrengen op een schone en droge huid.
Zorg ervoor dat er een dun laagje wordt aangebracht. Masseer de gel met draaiende beweging zachtjes in op het litteken en de omringende huid en laat het even intrekken (4-5 minuten). Eventueel overtollige gel met een doekje of tissue verwijderen. Als de gel is opgedroogd, kan desgewenst cosmetica worden aangebracht.
Waarschuwingen:
Fabrikant:
PK Benelux BV
Postbus 748
5400 AS Uden
Droog, afgesloten en bij kamertemperatuur bewaren, tenzij anders geadviseerd op het etiket. Buiten bereik van jonge kinderen houden.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel je vragen via [email protected]. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor je klaar.