Deze milde reinigingsmelk bevat verzachtende panthenol en vitamine E en is geschikt voor elk huidtype. Het reinigt grondig, is zacht voor de huid en hydrateert. Bovendien is de melk eenvoudig af te spoelen met water.
De actieve ingrediënten omvatten allantoïne, panthenol en amandelolie. Deze melk verwijdert onzuiverheden, make-up en organische resten zonder de natuurlijke beschermingslaag van de huid te beschadigen. De verfijnde olie/water-emulsie is goed verdraagbaar, zelfs voor de gevoelige huid.
Panthenol verzacht geïrriteerde huid, terwijl allantoïne de bovenste huidlagen hydrateert. Amandelolie biedt verzorging en bescherming, en vitamine E helpt de schadelijke effecten van vrije radicalen te neutraliseren. Breng de Louis Widmer Purederm Reinigingsmelk zonder Parfum (200 ml) ’s morgens en ’s avonds aan op gezicht, hals en decolleté en masseer deze licht in. Spoel daarna af met lauw water of verwijder de melk met een tissue.
Gebruik
- Breng de Louis Widmer Purederm Reinigingsmelk zonder Parfum (200 ml) ’s morgens en ’s avonds aan op gezicht, hals en decolleté.
- Massage licht in de huid.
- Spoel af met lauw water of verwijder met een tissue.