Holisan Pindali Taila (100 ml)
Heb je dit product gebruikt? Laat een review achter en help andere klanten.
Daarom KoopjesDrogisterij.nl
- De voordeligste online drogist
- 14 dagen om te retourneren
- 4,6/5 sterren uit 16.000+ reviews
- Discreet verpakt
Heb je dit product gebruikt? Laat een review achter en help andere klanten.
Holisan Pindali Taila (100 ml) is een kruidenolie die een verkoelend effect heeft en de bloedsomloop kan stimuleren. Deze olie is vooral nuttig voor oudere mensen die last hebben van opvliegers en een rode huid. Een goede doorbloeding is belangrijk voor een gezonde vochtbalans en slanke ledematen.
Gebruik:
Verwarm de fles in warm water tot ongeveer 40°C en schud deze goed. Breng de olie aan op de gewenste plekken of over het hele lichaam, met uitzondering van het hoofd. Het is niet geschikt voor gebruik bij hoofdmassages of als neusdruppels.
Rubia cordifolia, bijenwas, ghee, Hemidesmus indicus, Chenchallyam, olie.
Uitsluitend voor uitwendig gebruik. Buiten bereik van kinderen houden. De kleur van Pindali Taila is niet gemakkelijk te verwijderen uit textiel.
Holisan BV
Merwede 30
8226 NA Lelystad
Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel je vragen via [email protected]. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor je klaar.