Skip to content
Meer dan 70.000 artikelen in jouw voordeel!

Aspirine C (10brt)

Productomschrijving

Aspirine-C levert 400 mg acetylsalicylzuur met 240 mg vitamine C.
Zelfzorggeneesmiddel voor koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Lees voor inname de gebruiksaanwijzing.

Overige informatie over dit product

SKU
641180
Merk
Aspirine
EAN
08713091000003
Inhoud
10brt
Ingrediënten
Stof: acetylsalicylzuur - Hoeveelheid: 400 mg
Stof: ascorbinezuur - Hoeveelheid: 240 mg
Gebruik / dosering
na de maaltijd,oplossen in glas water en opdrinken; 4 uur tussenpozen aanhouden
Houdbaarheid
Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op etiket achter EXP staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
Allergeneninformatie
4- Niet gebruiken bij allergie voor n van de stoffen in dit medicijn. Overgevoelig voor salicylzuurverbindingen of astma na gebruik andere NSAIDs. Lever-, nier- en hartfunctiestoornissen; een bloedziekte of actieve bloeding. Gebruik methotrexaat en bloedstollingsremmende middelen. Natriumbeperkt dieet, vorming nierstenen. Tijdens de laatste 3 maanden van de zwangerschap.
Geschikt vanaf
Vanaf 12 jaar
KOAG KAG Toelatingsnummer
80-0610-0654
RVG registratienummer
06303
RVH registratienummer
06303
GPC
10000856
Aanbevolen dosering
1-2, afhankelijk leeftijd
Maximale dosering
4-10
Gebruiksadvies
na de maaltijd,oplossen in glas water en opdrinken; 4 uur tussenpozen aanhouden
Bewaaradvies
Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking beneden de 25 C.
Advies voor weggooien
Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Bijwerkingen en waarschuwingen
Niet gebruiken bij kinderen met waterpokken of griep. Voor gebruik met arts overleggen bij: hart- of vaatziekten, maag- of darmaandoeningen of verhoogd risico hierop, bij slechte nierfunctie, astma, zwangerschap, psoriasis, gebruik andere medicijnen of een leeftijd ouder dan 70 jaar. Griep en waterpokken. Niet i.c.m. alcohol.Niet langer dan 5 dagen gebruiken.
Toedingingsvorm
bruistablet
Gebruiksindicatie
1-2, afhankelijk leeftijd
Gebruik tijdens zwangerschap
Overleg arts, gebruik eerste 6 maanden
Gebruik tijdens borstvoeding
Nee
Gebruiksbeperking
Griep en waterpokken. Niet i.c.m. alcohol.Niet langer dan 5 dagen gebruiken.
Huisarts bezoeken
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.
Toepassen bij
Ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend.
Werkzame stof
Stof: acetylsalicylzuur - Hoeveelheid: 400 mg
Stof: ascorbinezuur - Hoeveelheid: 240 mg
Contra-indicaties
4- Niet gebruiken bij allergie voor n van de stoffen in dit medicijn. Overgevoelig voor salicylzuurverbindingen of astma na gebruik andere NSAIDs. Lever-, nier- en hartfunctiestoornissen; een bloedziekte of actieve bloeding. Gebruik methotrexaat en bloedstollingsremmende middelen. Natriumbeperkt dieet, vorming nierstenen. Tijdens de laatste 3 maanden van de zwangerschap.

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.

Stel een vraag over dit product

Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel je vragen via drogist@koopjesdrogisterij.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor je klaar.

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 74,95 € 4,95
Nederland, besteding vanaf € 74,95 Gratis
België, besteding tot € 74,95 € 5,95
België, besteding vanaf € 74,95 Gratis
Duitsland € 5,95