Skip to content
Meer dan 70.000 artikelen in jouw voordeel!
Webshop keurmerk

Daro Paracetamol Vloeibaar Kind (100ml)

100ml
  € 5.29
Op voorraad
Op werkdagen voor 14:00 besteld, zelfde dag verzonden
Webshop keurmerk

Productomschrijving

DARO Paracetamol vloeibaar, 120 mg/5 ml, stroop

Geneesmiddel  RVG 6566 UAD
 
Claims 
Dit middel behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt 
Dit middel wordt gebruikt bij hoofdpijn, kiespijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en
pijn na inenting.
 
Niet gebruiken bij 
- U bent allergisch voor een van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten
 
Samenstelling: 
Werkzame stoffen:  paracetamol
Hulpstoffen:  polyethyleenglycol 400 (E1521), glycerol (E422), maltitol (E965), natriummethylhydroxybenzoaat (E219), natriumpropylhydroxybenzoaat (E217), natriumcyclamaat (E952), natriumcitraat (E331), citroenzuur (E330), frambozenaroma (bevat smaakstoffen en natuurlijke smaakstoffen in propyleenglycol, triacetine en water) en gezuiverd water

Dosering 
De aanbevolen dosering is

Leeftijd /  Dosis (milliliters) / Aantal doses per dag 
Baby’s jonger dan 3 maanden, na doktersadvies
3 maanden - 1 jaar / 2,5 ml / 4-6 keer
1 - 2 jaar / 5 ml / 4-6 keer
2 - 4 jaar / 5 - 7,5 ml / 4-6 keer
4 - 6 jaar / 7,5 ml / 4-6 keer
6 - 9 jaar / 10 ml / 4-6 keer
9 - 12 jaar / 15 ml / 4-6 keer
12 - 15 jaar / 20 ml / 4-6 keer

De lagere doseringsfrequentie is bedoeld voor kinderen in de ondergrens van de betreffende leeftijdscategorie.

DARO Paracetamol vloeibaar kan desgewenst door volwassenen worden gebruikt. De dosering
voor volwassenen bedraagt 20 tot 40 ml, maximaal 6 keer per dag

 Wijze van gebruik
- De fles wordt geopend door de kindveilige dop in te drukken en tegelijkertijd open te draaien. Bij
het sluiten van de fles dient de dop (zonder in te drukken) voldoende te worden aangedraaid om
kindveilig gesloten te zijn.
- Bij eerste maal openen verbreekt de dopring. Gebruik het product niet indien de dopring reeds
verbroken was.
- De in de tabel aangegeven doseringen dienen niet te worden overschreden.
- Bij de verpakking is een maatbeker met deelstrepen per 2,5 ml gevoegd. Deze is bedoeld om
doseringen van 7,5 ml en hoger af te meten. Een volle maatbeker komt overeen met 30 ml.
- Bij de verpakking is tevens een doseerspuit toegevoegd. Deze is bedoeld om doseringen van
2,5 ml en 5 ml af te meten.
- Gebruik voor een juiste dosering de ingesloten maatbeker of doseerspuit. De maatbeker of
doseerspuit dient na gebruik schoongespoeld te worden.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op de maximale dagdosering 

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen 
Remark Pharma
Industrieweg 24
7949 AK Rogat

Overige informatie over dit product

SKU
709085
Merk
Daro
EAN
08714319031564
Inhoud
100ml
Ingrediënten
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 24 mg/ml
Gebruik / dosering
4 uur tussenpozen aanhouden, dosering afpassen met bijgeleverde maatbeker
Allergeneninformatie
Allergie voor n van de werkzame stoffen in dit geneesmiddel.
RVG registratienummer
06566
RVH registratienummer
06566
GPC
10000856
Aanbevolen dosering
2,5-20 ml, afhankelijk leeftijd
Maximale dosering
10-120 ml, afhankelijk leeftijd
Gebruiksadvies
4 uur tussenpozen aanhouden, dosering afpassen met bijgeleverde maatbeker
Bewaaradvies
Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buitenverpakking op een droge plaats beneden de 25 C.
Advies voor weggooien
Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Bijwerkingen en waarschuwingen
De maximale dagdosering niet overschrijden. Lever- of nierfunctiestoornissen. Niet i.c.m. bepaalde geneesmiddelen en alcohol aangepaste dosering. Intolerantie bepaalde suikers. Niet langer gebruiken dan 14 dagen. Bij kinderen tot 4 jaar niet langer gebruiken dan 2 dagen.
Toedingingsvorm
siroop
Gebruiksindicatie
2,5-20 ml, afhankelijk leeftijd
Gebruik tijdens zwangerschap
Mogelijk, zie bijsluiter
Gebruik tijdens borstvoeding
Mogelijk, zie bijsluiter
Gebruiksbeperking
Lever- of nierfunctiestoornissen. Niet i.c.m. bepaalde geneesmiddelen en alcohol aangepaste dosering. Intolerantie bepaalde suikers. Niet langer gebruiken dan 14 dagen. Bij kinderen tot 4 jaar niet langer gebruiken dan 2 dagen.
Huisarts bezoeken
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vakerpijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
Toepassen bij
Bij koorts en bij pijn
Werkzame stof
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 24 mg/ml
Contra-indicaties
Allergie voor n van de werkzame stoffen in dit geneesmiddel.

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.

Stel een vraag over dit product

Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel je vragen via drogist@koopjesdrogisterij.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor je klaar.

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 74,95 € 4,95
Nederland, besteding vanaf € 74,95 Gratis
België, besteding tot € 74,95 € 5,95
België, besteding vanaf € 74,95 Gratis
Duitsland € 5,95