Skip to content
Meer dan 70.000 artikelen in jouw voordeel!

Healthypharm Ibuprofen gel (75ml)

75ml
Adviesprijs € 6.24 € 4.05
35% korting
Instructies & waarschuwingen
  • Past door brievenbus | U hoeft niet thuis te zijn bij bezorging.

Productomschrijving

Healthypharm Ibuprofen gel

Te gebruiken bij stramme of stijve spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen vlekken op kleding achter.

Ingredienten
Aqua, isopropyl alcohol, ibuprofen, hydroxymethylcellulose, benzyl alcohol, sodium hydroxide, hydrochloric acid.

Gebruik
Masseer een ruime hoeveelheid gel zachtjes in totdat het door de huid is opgenomen. Herhaal de verzorging een aantal malen, maximaal 4 keer per dag.
Raadpleeg uw huisarts als Ibuprofen gel 5% na verloop van tijd geen verlichting biedt.

 

Overige informatie over dit product

Merk
Healthypharm
SKU
717158
EAN
08714632044968
Inhoud
75ml

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.

Stel een vraag over dit product

Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel je vragen via drogist@koopjesdrogisterij.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor je klaar.

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 74,95 € 4,95
Nederland, besteding vanaf € 74,95 Gratis
België, besteding tot € 74,95 € 5,95
België, besteding vanaf € 74,95 Gratis
Duitsland € 5,95