Shower gel Vanille & Kersenbloesem
Marcel’s Green Soap Shower gel Vanilla & Cherry Blossom (300 ml) is samengesteld uit huidvriendelijke en milieuvriendelijke ingrediënten. De formule bevat aloë vera en plantaardige glycerine, die zorgen voor extra hydratatie en een zachte huid. Met deze ecologische douchegel begin je je dag met een positieve instelling, omdat je kunt genieten van een product dat zowel goed is voor de natuur als voor je lichaam.
Geur :
Vanille & Kersenbloesem
De kersenbloesem symboliseert de start van de lente en vernieuwing. Deze geur zorgt ervoor dat je je fris en vernieuwd voelt. De toevoeging van vanille geeft een rustgevend effect, waardoor je het hele jaar door een lentegevoel kunt ervaren.
- 96% Natuurlijk
- 99% Biologisch afbreekbaar
- 100% Vegan
- Zacht en verzorgend
- Fles van 100% gerecycled plastic
- Vrij van microplastics, kleurstoffen, PEG’s en EDTA
Het ontstaan van Marcel’s Green Soap is het resultaat van een doordacht idee: de oprichter merkte dat zijn gootsteenkastje vol zat met schadelijke producten die de wereld niet schoner maakten. Hij wilde een alternatief bieden voor een schoon huis en een schone planeet, wat leidde tot de creatie van Marcel’s Green Soap.
Vergeet niet om je douche-ervaring compleet te maken met Marcel’s Green Soap Shampoo Vanille & Kersenbloesem.