WELEDA Ratanhia mondwater (50 ml)
Heb je dit product gebruikt? Laat een review achter en help andere klanten.
Daarom KoopjesDrogisterij.nl
- De voordeligste online drogist
- 14 dagen om te retourneren
- 4,6/5 sterren uit 14.000+ reviews
- Discreet verpakt
Heb je dit product gebruikt? Laat een review achter en help andere klanten.
Ratanhia Mondwater (geconcentreerd) helpt de natuurlijke functies van het tandvlees te stimuleren en het voorkomen van rood en gevoelig tandvlees.
Ingrediënten:
Alcohol, Water (Aqua), Extract van mirrehars, Extract van ratanhiawortel, Aroma, Limoneen, Linalool, Eugenol.
Gebruik:
Ratanhia Mondwater is een concentraat. Daarom zijn enkele druppels in een halfvol glas met lauw water genoeg om mee te spoelen. Na het spoelen het mondwater uitspugen. Verdund te gebruiken na het poetsen of op elk moment van de dag. Kan ook onverdund en plaatselijk worden gebruikt op het tandvlees met behulp van een wattenstaafje.
Fabrikant:
Weleda AG
73525 Schwäbisch-Gmünd
Duitsland
Verdund te gebruiken na het poetsen of op elk moment van de dag. Kan ook onverdund en plaatselijk worden gebruikt op het tandvlees met behulp van een wattenstaafje. Buiten bereik van kinderen bewaren. Bij kamertemperatuur (15-25°C) op een droge, donkere plaats bewaren.
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel je vragen via [email protected]. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor je klaar.